Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Introducere recurs!!!!!!!!!
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Introducere recurs!!!!!!!!!

Buna ziua ,va rog frumos sa ma lamuriti daca se poate face recurs intr-un dosar in civil dosarul s-a judecat pe fond,apel daca sepoate face in baza carui ART.NCPC,a decis ICCJ ceva in acest sens copletul DCD/C ? va multumesc anticipat cu respect !!!!!!!!!!!!!!!
Depinde de obiectul dosarului.
Este vorba de daune morale!!!!!!!!