Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Institutul National de Criminologie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Institutul National de Criminologie

Pentru Institutul Naţional de Criminologie ce pregătire trebuie să ai? Scrie pe site ca cercetătorii de acolo sunt avocaţi, psihologi etc, şi mă întrebam dacă masterul in Ştiinţe Penale ar fii un punct de pornire in direcţia aceea.
Doriri angajarea la I.N.C. ?

Daca da,pe ce post?