Forum Discuţii diverse Cultură generală Psihologie juridica si criminologica
Discuție deschisă în Cultură generală

Psihologie juridica si criminologica

Buna seara! Numele meu este Trandafir Andreea si sunt clasa a 12-a , imi doresc sa fac facultatea de Psihologie si Stiinte ale educatiei . Intrebarea mea este : daca fac aceasta facultate pot da masteratul la psihologie juridica si criminologie? Va multumesc, o seara frumoasa! ( imi cer scuze daca am gresit categoria)
Daca faceti Fac de psihologie, puteti face orice masterat organizat de Fac de psihologie, deci interesati-va ce masterat se organizeaza pe langa Fac de psihologie.

Curiozitatea mea excede intrebarea, dar la ce va foloseste masteratul respectiv? (de aici trebuie sa plecati)