Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cheltuieli deductibile
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cheltuieli deductibile

Salariile brute a celor 3 angajati pe care ii poate avea un PFA , impozitata in sistem real , sunt cheltuieli deductibile, anul acesta, 2018 ?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc .
~ Conținut șters la cerere ~