Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Indemnizația de hrană în Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Indemnizația de hrană în Revisal

Bună ziua, aș dori să știu părerea dvs referitoare la indemnizația de hrană pentru personalul bugetar salarizat conform Legii 153/2017: indemnizația de hrană se introduce în Revisal de la 1.12.2018 sau de la 01.01.2019 având în vedere că este plătită în ianuarie, la lichidarea lunii decembrie, pe baza pontajului din luna decembrie? Vă mulțumesc!
Nicolmadi, utilizator
De la 01.12.2018 , intrucat este aferenta lunii decembrie 2018.