Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Indemnizatia de doctorat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Indemnizatia de doctorat

In anul 2019 aceasta conf.OUG 114/2018 art.34 cap.ll indemnizatia de doctorat ramane la nivelul celei din decembrie sau se aplica la nivelul salariului de baza minim brut pe economie pe anul 2019 pt studii superioare cu vechime msi mare de 1 an?
Va multumesc!
Sorina19, utilizator
Ramane la nivelul celei din decembrie 2018.