Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Norma hrana
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Norma hrana

Buna ziua,as dori si eu sa va intreb: ,norma de hrana din decembrie va fi inclusa in salariul din ianuarie ? sau la salariul din februarie vor fi incluse ambele norme de hrana si din decembrie si din ianuarie? Va multumesc .
In salariul din ianuarie 2019...
~ Conținut șters la cerere ~
La salariul din decembrie 2018 se va adauga si norma de hrana.
~ Conținut șters la cerere ~
Se primeste in fiecare luna...