Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... POPRIRE SALAR
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

POPRIRE SALAR

De ce banca (tert poprit) mi-a facut retinere in luna decembrie din contul de salar daca in fiecare luna imi retine firma incepind din luna martie?
Contestati executarea si faceti intoarcerea executarii silite. Si solicitati recuperarea sumelor poprite in plus fata de retinerea salariala.
Luați legătura cu banca prima data pentru a cere lămuriri! Apoi, dacă efectele dorite nu se produc, procedați în sensul celor învederate mai sus.
Banca nu m-a lamurit cu raspunsul.
Faceți contestație la executare!