Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Amortizare cladiri
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Amortizare cladiri

Un medic de familie care a cumparat spatiul in care desfasoara activitatea(o camera in cladire) calculeaza si deduce din cheltuieli amortizarea cu spatiul respectiv(considerandu-l cladire) ?
george-neagu, moderator