Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Data pensionare.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Data pensionare.

Buna seara as vrea sa stiu cand m-as putea pensiona ,sant nascut in 14.08.1959 si am lucrat 12 ani si una luna din care 9 ani si 10 luni in grupa 1.Am mai lucrat 9 ani si 6 luni in Israel cu contract de munca.
Când împliniți 65 de ani, dacă sunteți bărbat.
Dapix, utilizator