Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vechime de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vechime de munca

Unde pot gasi arhivele am.lucrat în Iași din 1985 asta 2000 la aprozar cum se chema inainte ILF si dupa aceia sa facut ICSLF nimeni nu poate sami zică unde pot gasi arhivele ,de la Vitalif nu stie nimic si nu stiu unde sa ma mai duc ,mulțumesc
Paula53, utilizator
In locul I.L.F. Iasi s-a infiintat „Vitalef” - S.A.

Incercati la Direcția Județeană a Arhivelor Naționale Iasi
Adresa: B-dul Carol I nr. 26, Iaşi, jud. Iaşi
Telefon: 0232/307.901 (secretariat), 0232/307.902 (relații cu publicul), 0232/307.900 (șeful serviciului)
Fax: 0232/267.635
E-mail: iasi@old.arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-iasi.ro
Buna ziua,mulțumesc pentru mesaj dar am.fost acolo si mia dat nimic trebuie să caut care arhive a luat ICSLF cum sa facut cand sa despărțit separat magazinele de fabrica .
Cornel Vasile, Consilier juridic
Ce inseamna ICSLF?
Înainte era ILF care acum.e Vitalif dar dar nu stiu exact în ce an sa pus magazinele care erau aprozarele de inainte sau pus separat de întreprindere legume si fructe si sa facut si sa pus întreprinderea de comerț societate de legume și fructe

Cornel Vasile a scris:

Ce inseamna ICSLF?