avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1777 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vechime de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vechime de munca

Unde pot gasi arhivele am.lucrat în Iași din 1985 asta 2000 la aprozar cum se chema inainte ILF si dupa aceia sa facut ICSLF nimeni nu poate sami zică unde pot gasi arhivele ,de la Vitalif nu stie nimic si nu stiu unde sa ma mai duc ,mulțumesc
Ultima modificare: Vineri, 18 Ianuarie 2019
Paula53, utilizator
Cel mai recent răspuns: Paula53 , utilizator 20:06, 18 Ianuarie 2019
In locul I.L.F. Iasi s-a infiintat „Vitalef” - S.A.

Incercati la Direcția Județeană a Arhivelor Naționale Iasi
Adresa: B-dul Carol I nr. 26, Iaşi, jud. Iaşi
Telefon: 0232/307.901 (secretariat), 0232/307.902 (relații cu publicul), 0232/307.900 (șeful serviciului)
Fax: 0232/267.635
E-mail: iasi@old.arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-iasi.ro
Buna ziua,mulțumesc pentru mesaj dar am.fost acolo si mia dat nimic trebuie să caut care arhive a luat ICSLF cum sa facut cand sa despărțit separat magazinele de fabrica .
Ultima modificare: Vineri, 18 Ianuarie 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic
Ce inseamna ICSLF?
Înainte era ILF care acum.e Vitalif dar dar nu stiu exact în ce an sa pus magazinele care erau aprozarele de inainte sau pus separat de întreprindere legume si fructe si sa facut si sa pus întreprinderea de comerț societate de legume și fructe

Cornel Vasile a scris:

Ce inseamna ICSLF?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde pot gasi arhiva??!! AFANFANA AFANFANA In ani 1971-1986 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si ... (vezi toată discuția)
Furt calificat anamihai anamihai la ora 12:20 intratnd in magazinul cora am luat un cos de cumparaturi mam deplasat la raionul de electrocasnice unde am luat de pe raft un epilator brawn mam ... (vezi toată discuția)