Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... indemnizatia cenzorului la asociatie de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

indemnizatia cenzorului la asociatie de proprietari

Buna ziua,
Sunt pensionar si cenzor la o asociatie de proprietari de mai multi ani fara indemnizatie. Din acest an doresc sa lucrez cu indemnizatie.
Concret ma intereseaza ca un venit net de 250 lei lunar cat costa pentru asociatie ca si salar brut. Nu sunt sigur , daca si in acest caz este valabil calculatorul salar brut-net; net-brut aflat pe internet.
Multumesc anticipat pentru atentie.
Marica_sz, utilizator
Cenzorul trebuie să aibă contract de mandat cu Asociația.
Puteți consulta calculatorul de salariu, trebuie să bifați doar că sunteți pensionar.