Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Declaratie conformitate pentru servicii
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Declaratie conformitate pentru servicii

Buna ziua,
In urma abrogarii HG 1.022/2002, care ar fi modelul de declaratie conformitate servicii? HG 352/2017 abroga vechea HG, deci cf. caror prevederi declaram conformitatea?
george-neagu, moderator
Gasiti informatii aici: [ link extern ]