Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariile celor din Caen 3600
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariile celor din Caen 3600

Buna ziua, am urmatorea situatie: CAEN principal 3811, Certificat constatator Registrul comertului pentru activitatii desfasurate la beneficiari Caen 3600, 4120, 4221,4321, 4322 si am urmatoarele categorii de angajati :
Masinist la masini pentru terasamente salariu nou minim 3000 lei, muncitor necalificat demolare cladiri 3000 lei, Electrician 3000 lei, Sudor 3000 lei?, Instalator apa ?, casieri pt colectare incasari apa? contabil? . Ma poate lamurii si pe mine cineva ce fac cu salariile celor din Caen 3600, avand in vedere ca societatea are CAEN-uri specificate mai sus? Societatea este cu capital de stat si desfasoara mai multe tipuri de activitatii. Muncitorii necalificati au fost inadrati la constructii deoarece primavara-vara se fac amenajari la drumuri, poduri dar ei nu au de lucru in permanta in categoria constructii, de exemplu iarna facem deszapezire, taiem copaci -lemne, Curatenie in sate.. etc).
george-neagu, moderator