Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Venit net mediu pentru bursa de ajutor social
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Venit net mediu pentru bursa de ajutor social

Buna ziua .Daca am venitul minim net pe economie plus pensie alimentara 290 lei plus alocatia 84 lei si un copil in intretinere poate beneficia copilul de bursa de ajutor social? Care este formula de calcul a venitului net mediu?
george-neagu, moderator