Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozitul pe castigul de capital
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozitul pe castigul de capital

Cum se calculeaza impozitul pe caastigul de capital rezultat din transferul valorilor mobiliare si al instrumentelor financiare cand pierderea este 0lei?
george-neagu, moderator
Va rog sa cititi in codul fiscal de la art. 91 la art. 98 la adresa [ link extern ]