avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1911 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stimulent
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stimulent

Buna ziua ! Am si eu o problema ! Sunt in ccc si o sa incep un nou loc de munca ! Baietelul meu face 1 an si 10 luni pe data de 7 februarie ! Mie imi fac contractul cu data de 8 februarie ! Oare mai pot beneficia de stimulent ? Multumesc frumos o zi placuta!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:13, 6 Februarie 2019
Cand implineste copilul 2 ani ?
Pe 7 aprilie
Data de angajare ar trebui sa fie anterioara datei de 07.02.2019 ...
Maine reincep la fostul loc se munca ! Si pe data de 7 semnez in partea cealalta ! Este bine ?
Este bine ... la fostul loc de munca ,veti inceta activitatea ?

Alte discuții în legătură

Întoarcerea la munca după concediu de creștere copil Irina chiriță Irina chiriță Buna ziua, Pe data de 11.12.2017 ar trebui sa ma întorc la fostul loc de munca problema e ca mi- am găsit în alta parte cum ar trebui sa procedez? Noul ... (vezi toată discuția)
Stimulent insertie după schimbarea locului de munca Luisa0609 Luisa0609 Bună ziua! Am o fetita născută pe 6 sept 2016 și în luna iunie anul curent as vrea sa încep serviciul, numai ca locul de munca pe care îl aveam pana sa ... (vezi toată discuția)
Stimulent insertie Luisa140884 Luisa140884 Buna ziua. Am o fetita care pe data de 6.sept 2018 implineste 2 ani si in luna mai pe 15 vreau sa reincep serviciul. Problema este ca nu vreau sa ma reintorc ... (vezi toată discuția)