Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stimulent
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stimulent

Buna ziua ! Am si eu o problema ! Sunt in ccc si o sa incep un nou loc de munca ! Baietelul meu face 1 an si 10 luni pe data de 7 februarie ! Mie imi fac contractul cu data de 8 februarie ! Oare mai pot beneficia de stimulent ? Multumesc frumos o zi placuta!
Cand implineste copilul 2 ani ?
Pe 7 aprilie
Data de angajare ar trebui sa fie anterioara datei de 07.02.2019 ...
Maine reincep la fostul loc se munca ! Si pe data de 7 semnez in partea cealalta ! Este bine ?
Este bine ... la fostul loc de munca ,veti inceta activitatea ?