Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie

Mai exista posibilitatea (dupa noile reglementari din domeniu) de a beneficia de pensie anticipata partial ? si in ce conditii/termeni legislativi ? Multumiri anticipate pt raspunsuri.
pfavip, utilizator
Este in vigoare Legea nr. 263/ 2010 cu modificarile si completarile ulterioare si conditiile de pensionare anticipata mentionate in aceasta lege.