avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1003 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Protecția datelor
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Protecția datelor

Dacă as încerca sa centralizez toate contactele restaurantelor din țara, pe județ, am nevoie de aprobarea restaurantelor pt a le publica datele pe site-ul meu? (Cum fac de exemplu cei de la termene.ro cu firmele)

Alte discuții în legătură

Site-informatii (legale) continute - site-ul meu poate contine informatii despre firme?? whitehorse whitehorse Va salut, Am inceput recent sa lucrez la un site (va fi un index al tuturor restaurantelor/cinematografelor(exemplu) dintr-un anumit sector sau pe viitor ... (vezi toată discuția)
Aprobare site oferte Garpado Garpado Buna ziua, Stanciu Daniel este numele meu. Am in plan deschiderea unui site de publicare de oferte. Intrebarea este in felul urmator. In cazul in care pe acest ... (vezi toată discuția)
Incurcatura cu iz electoral bass bass In urma cu un an am acceptat sa fac un site unei societati comerciale. Nu aveam firma, contracte, nimic...eram la inceput, incercam daca merge. Am primit ... (vezi toată discuția)