Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensie

In cazul in care exista stagiu complet de cotizare, dintre care 20 de ani sunt de grupa a II-a, se recalculeaza pentru acesti 20 ani de grupa a II-a? Pensionarea a fost dupa anul 2011
Stefan Mircea, utilizator
Nu se recalculeaza.
Ati primit toata majorarea odata cu deschiderea drepturilor.
O gasiti mentionata la punctul "G" din decizie.