avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 507 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... indemnizație de hrană pentru bugetari
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

indemnizație de hrană pentru bugetari

Buna ziua, doresc sa stiu daca indemnizația de hrană pentru bugetari se acorda integral, ca si indemnizatia de doctorat? Mentionez ca sunt in angajata la 4 ore cu pensie de boala. Multumesc
Cel mai recent răspuns: horasg , utilizator 21:43, 13 Februarie 2019
Indemnizația de hrană se acorda integral.
multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizatie de doctorat Daniela Chitu Daniela Chitu Buna ziua! O persoană care deține cumul de funcții dar nu beneficiază de indemnizația de doctorat din partea anagajatorului unde are declarată norma de ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie de doctor pentru incadrare la 1/2 norma horasg horasg Buna ziua, conform noii legi a salarizarii sporul de doctorat se acorda ca suma fixa, indemnizatie de 725 lei. Mie de la 1 oct 2017 mi s-a schimbat ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, am pensie gr 3, cu jumate 4 ore timp munca. pensia ... Anda303 Anda303 Bună ziua, am pensie gr 3,cu jumate 4 ore timp munca. Pensia e mica, mi a murit mama, și s singura acum cu 1134 lei pe ap 3 camere. Doresc sa știu, dacă ... (vezi toată discuția)