Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... indemnizație de hrană pentru bugetari
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

indemnizație de hrană pentru bugetari

Buna ziua, doresc sa stiu daca indemnizația de hrană pentru bugetari se acorda integral, ca si indemnizatia de doctorat? Mentionez ca sunt in angajata la 4 ore cu pensie de boala. Multumesc
Indemnizația de hrană se acorda integral.
multumesc