Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Unde pot face reclamatie unui medic de la spitalul ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Unde pot face reclamatie unui medic de la spitalul județean Ilfov

Sunt o pacientă operată de cezariana in luna mai de dr Dragu cu Raluca dr fals.mentionez ca am fost închisă la operatie de Raluca, aceasta fiind mana dreapta a dr..Dragu.Am avut probleme
Cu firele cusute si in prezent am umflaturi pe operatie.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Puteti sesiza DJSP si Colegiul medicilor din judet in scris, cu nr. de inregistrare/ data.
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_497...