Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor doresc contabil ptr SRL
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

doresc contabil ptr SRL

Buna ziua,
Sunt din Tulcea, sat Plopu, doresc un contabil SERIOS ptr SRL.
Am activitate :export,cresterea animalelor, turism, website-uri.
Astept oferte la adresa de mail: mihavasile@yahoo.com

Cu respect,
Mihaela V.
Multumesc tuturor. Am gasit o doamna contabila fff isteata, cu ani de activitate si in care voi avea incredere .
Am rezolvat cu contabilitatea!
Sper sa rezolv si cu misterul daca la export din Romania in state Non UE se percepe TVA. Multi spun ca nu, de la cei care iau marfa spun ca daaaaa, vor TVA ,ceea ce nuu se admite asa ceva si ei nu inteleg.
Doamne ajuta si multumiri tuturor care mi ati sarit in ajutor cu un sfat.

Cu respect,
Mihaela