avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 484 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor doresc contabil ptr SRL
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

doresc contabil ptr SRL

Buna ziua,
Sunt din Tulcea, sat Plopu, doresc un contabil SERIOS ptr SRL.
Am activitate :export,cresterea animalelor, turism, website-uri.
Astept oferte la adresa de mail: mihavasile@yahoo.com

Cu respect,
Mihaela V.
Cel mai recent răspuns: mihavasile , utilizator 02:18, 28 Noiembrie 2009
Multumesc tuturor. Am gasit o doamna contabila fff isteata, cu ani de activitate si in care voi avea incredere .
Am rezolvat cu contabilitatea!
Sper sa rezolv si cu misterul daca la export din Romania in state Non UE se percepe TVA. Multi spun ca nu, de la cei care iau marfa spun ca daaaaa, vor TVA ,ceea ce nuu se admite asa ceva si ei nu inteleg.
Doamne ajuta si multumiri tuturor care mi ati sarit in ajutor cu un sfat.

Cu respect,
Mihaela

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plata impozitului pentru pfa dessyre dessyre Detin un PFA, iar anul trecut am lucrat cu o societate comerciala in baza unui contract de comision, ce avea ca obiect prestari servicii. Intrebarea mea daca ... (vezi toată discuția)
Am cumparat un apartament si vanzatorul nu doreste sa returneze tva (diferenta de 14%) zoe1704 zoe1704 In anul 2008 am contractat un apartament (neconstruit la acea data) prin incheierea unui antecontract de vanzare – cumparare cu scadenta in ianuarie ... (vezi toată discuția)
Initiere in contabilitate lupu mihaela lupu mihaela Buna seara. As vrea sa tin contabilitatea unui srl ( bar) de la a la z,Nu stiu insa daca sunt in masura sa fac acest lucru.Nu am facut niciodata mai mult de ... (vezi toată discuția)