Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizația de hrană este de 347 lei?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizația de hrană este de 347 lei?

Suntem o instituție de stat care a dat indemnizatie de hrana si pentru decembrie 2018. Cum este corect sa calculam aceasta indemnizatie din ianuarie 2019, la 347 Lei sau sa megem în continuare cu ea la 317 lei ?
Cuantumul lunar al indemnizației de hrană este de 347 de lei.
www.avocatnet.ro/articol_499...
Am remediat si am acordat din ianuarie 2019, suma de 347 lei. Multumesc frumos!