Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Punere în posesie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Punere în posesie

Bună seara, în anul 1974 consiliul județean ai pune socrului meu la dispoziție un teren de 100 metri pătrați cu act acum noi de la data respectivă folosim acest teren plus inca 273 de metri pătrați pe care nu avem acte desi am construit o locuinta supraetajata împreună cu o rudă dd a noastră noi avînd parterul iar rudă etajul problemă care se pune este cum putem intra in posesia diferenței de teren pe care nu avem acte și nici pe locuinta desi plătim impozit de la data respectivă pe terenul de 100 m pe care l-am și folosit ne puteti îndruma in vrun fel anume in a obține actele necesare pentru a intra în posesia terenului și a casei mai exact parterul pe care al folosim in mod egal cu etajul ,?Multumesc frumos .
Robertho2010, utilizator