Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ce sa fac? fereastră spre terenul meu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ce sa fac? fereastră spre terenul meu

Buna dimineata.Sunt plecata din tara ,vecina mea care are casa pe hotar cu spatele spre curtea mea a hotarat sa si sparga zidul si sa si puna fereasta fix spre curtea mea.In conditiile in care stia ca nu sunt de acord cu acest lucru.Intrebarea mea este urmatoarea;Ce pasi trebuie sa fac pentru a impiedica acest lucru ?Vreau sa mentionez ca nu am facut inca succesiune dupa parinti si nici nu pot inca sa mi permit acest lucru deocamdata
voichita4075, utilizator