Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensie grupa a 2 -a
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensie grupa a 2 -a

Am iesit la pensie in noiembrie 2009 si am o vechime de 45 de ani, din care 27 lucrați în grupa a 2 a. Intru si eu intre cei cărora li se recalculeaza pensia ?
Nu.
Ati primit majorarea la deschiderea drepturilor prin aplicarea prevederilor O.U.G.209/2008.
Gasiti aceasta mentiune la ;punctul "G" din decizie.