Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Calcul concediu medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Calcul concediu medical

Buna ziua,
Cum se calculeaza concediul medical daca sotia mea are CM din ianuarie 2018 pana la 28 februarie 2019.
Precizez ca la 1.01.2018 salariul minim s-a majorat de la 1450 la 1900.

marianpopaconsult, utilizator
Ma refer la calcul salariu brut mediu pe ultimele 6 luni
marianpopaconsult, utilizator