Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Masina proprietar din Germania
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Masina proprietar din Germania

Buna ziua! Tatăl meu este cetățean german si a decedat în Germania. Cum a fost posibil sa aduca soția lui mașina în România?
Mulțumesc!
k666, utilizator
Pe roti sau pe platforma. Cel mai probabil, pe roti , nu a avut nevoie de acte speciale, doar de cele ale masinii.. certificat, asigurare..
gi-jane2, moderator