Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Am fost reabilitat dar după o lună am fost ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Am fost reabilitat dar după o lună am fost exmatriculat

Am fost reabilitat am dat la scoala de politie campina am luat examenul si dupa o luna de scoala am fost exmatriculat pot sai dau in judecata
Nu precizati din ce motiv a trebuit sa fiti reabilitat, respectiv daca motivul respectiv este nominalizat in Regulamentul scolii ca fiind inacceptabil pentru un elev al scolii.
Accesul la justitie este garantat prin Constitutie si este un drept al dvs. ca cetatean al acestei tari.
Care este motivul pentru care ati fost exmatriculat ?