Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buletin
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buletin

Revin cu o alta intrebare, multumesc. Nepoata mea este nascuta in Liban, cu cetatenie romana.Cum poate intra in posesia C.I.?
Eliberare acte de identitate in urma stabilirii resedintei pentru cetatenii romani cu domiciliul in strainatate
[ link extern ] /
Avem o locuinta de 64mp, locuim 3 persoane, o putem lua in spatiu pe nepoata noastra?
Daca da, ce presupune aceasta?
Multumesc!

Cornel Vasile a scris:

Eliberare acte de identitate in urma stabilirii resedintei pentru cetatenii romani cu domiciliul in strainatate
[ link extern ] /