Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Logo firma.
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Logo firma.

Buna ziua.
Dacă îmi creez singur un logo pentru firma îl pot folosi? Sau am nevoie de o anumită aprobare pentru utilizarea logo-ului respectiv. Mulțumesc
Nu aveti nevoie de nici o aprobare speciala pentru utilizarea unui logo.
Daca stiti sa folositi Photoshop va confectionati unul, de preferinta mai original, daca nu, puteti importa de pe Internet modele pe care insa este bine sa le personalizati pentru a evita conflictele in caz de depunere de marca cu logo (brand).
Demos, utilizator