Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... drepturi salariale in faliment
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

drepturi salariale in faliment

buna ziua!ca si fost salariat la o societate intrata in faliment lichidatorul imi spune ca nu trebuie sa ma insciu la masa credala ca apar in contabilitate si ma va inscrie automat.nu cumva este obligatorie si cererea mea cu taxa de timbru aferenta?multumesc
Pentru drepturile salariale inscrierea la masa credala se face automat. Totusi pentru linistea dvs. puteti depune o cerere de inscriere. Legea nu interzice acest lucru.