Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Muncitor necalificat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Muncitor necalificat

Buna..spuneti-mi va rog ce intra in atributiile unui muncitor necalificat...munca se desfasoara intr-o fabrica de injectie talpi...astept raspuns urgent..multumesc
Sa indeplineasca atributiunile din fisa postului si sa respecte normele de protectia muncii . Fisa postului este obligatorie la orice loc de munca.
Nu mai deschideti mai multe topicuri cu acelasi subiect.

Continuati discutia pe topicul initial deschis
www.avocatnet.ro/forum/discu...