Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ma tot ameninta o persoană
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ma tot ameninta o persoană

Buna ziua. In ce condiții pot determina o persoană sa nu ma mai amenințe nefodat, si care sunt caile legale de a rezolva acest lucru?
Prin dovezi cu martori sau inregistari telefonice dupa care -plangere la Parchet
Puteți depune o plângere la Parchetul de pe lânga Judecătorie.

Avocat Matache Alexandru
Baroul Cluj