Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... studierea unui dosar penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

studierea unui dosar penal

Cum se solicita de catrea partea vatamata studierea personala (nu prin avocat) a unui dosar aflat in faza de judecare? Mentionez ca dosarul a trecut de faza de cercetare penala, el aflndu-se la tribunal.
BUNA ZIUA
depine pe ce motive solicitati daune morale,
daune morale se pot dovedi cu inscrisuri si martoroi
av d.h