Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... declaratii de avere/interese
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

declaratii de avere/interese

Am si eu o mica problema. Am 3 salariati care si-au depus declaratiile de avere si interese in mai 2009.Acum s-au inscris intr-un sindicat. La declaratia de avere nu au modificari. Trebuie sa refaca si declaratia de avere sau numai pe cea de interese??? Va multumesc.
Trebuie sa refaca doar declaratia de interese, pe care trebuie s-o trimiteti la ANI in copie "conform cu originalul". Grabiti-va, pentru ca ANI cam imparte amenzi zilele acestea...
Se modifica numai declaratia de interese...:)