avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 755 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Concediu medical
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Concediu medical

Buna ziua! Sunt bolnava de TBC Pulmonar si am concediu medical de 6 luni, mai am 2 luni de tratament si beneficiez in continuare de concediu medical, Societatea la care lucrez a intrat in faliment in luna Martie. Intrebarea mea este, pot sa duc concediul medical la somaj? Va multumesc, Geta.

Alte discuții în legătură

Concediu medical cod 14 danieltimis danieltimis Buna ziua, va cer ajutorul deoarece nu mai pot de atata incompetenta ce exista in sistemul de sanatate din Romania. Va explic pe scurt: Am fost diagnosticat cu ... (vezi toată discuția)
Concediu medical michaela2006 michaela2006 prezint urmatoarea situatie: -am avut concediu medical obisnuit 1 luna, dupa care am intrat in concediu tbc 2 luni. va rog sa-mi spuneti, dat fiind ca ... (vezi toată discuția)
Concediul medical diavolo123 diavolo123 Am citit ca pentru TBC pulmonara concediul medical este de 1 an in ultimii 2 ani. Intrebarea mea este daca in acest caz este nevoie sa mergi la comisie dupa 91 ... (vezi toată discuția)