Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Licenta taxi de pe pfa pe srl
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Licenta taxi de pe pfa pe srl

Buna ziua ,doresc sa inchid pfa taxi si sa deschid srl .Eu sa fiu cu 49%,iar fiul meu cu 51%.
Cum se procedeaza la primarie ptr ca licenta mea de pe pfa sa treaca pe srl. Daca stiti va rog sa ma ajutati. Iar in cazul cand mai gasesc o licenta de la un alt pfa care vrea sa renunte , cum se procedeaza sa o iau pe srl. Va multumesc, astept raspuns de la dvs
george-neagu, moderator