Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Durata de amortizare mijloc fix
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Durata de amortizare mijloc fix

Care este durata de amortizare pt un storcator fructe in val de 6000 lei?
george-neagu, moderator
La ce este folosit? Sunteti restaurant?
da,suntem restaurant
Aveti la codul: 2.1.23. Maşini, utilaje şi instalaţii pentru circulaţia mărfurilor, fie 2.1.23.3. Maşini şi utilaje pentru prepararea mâncărurilor, fie 2.1.23.6 Alte maşini, utilaje şi instalaţii neregăsite în cadrul clasei 2.1.23.