Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... partaj bunuri
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

partaj bunuri

Buna seara. Exista cadru legal care sa ma oblige sa fac partajul dupa divort ? Dar daca nu dorim acest lucru , cine ne poate obliga ?.

Multumesc!
Nimeni. Nu va obliga nimeni sa faceti partaj, puteti chiar locui impreuna si dupa divort.