avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilul SRL ului meu a decedat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilul SRL ului meu a decedat

Contabilul SRL ului meu a decedat duminica seara si nu stiu ce trebuie sa fac , nu stiu cat este de plata la contributiile sociale , nici in ce stadiu este bilantul lui 2018 si celelalte acte , plus raportarea la ANAF a casei de marcat ,,,,,,pot obtine in vreun fel o amanare de depunere declaratii si tot ?
Ultima modificare: Luni, 25 Martie 2019
monicagaciu, utilizator

Alte discuții în legătură

Firma inactiva cf anaf din 2018. ce variante am? ZLOTACRISTINA ZLOTACRISTINA Bună seara, - srl-d (cu un singur asociat) a fost declarat inactiv de către ANAF în luna decembrie 2018, ptc nu am depus bilanț și declarații din ... (vezi toată discuția)
Pfa cod caen 9602 razviko razviko Buna ziua, Am deschis un PFA cu cod caen principal 9602 si cu sediul profesional acasa (in comuna/localitate), dar imi desfasor activitatea intr-un salon ... (vezi toată discuția)
Contabilitate pfa Thanis Thanis Bună ziua! Am înființat anul acesta un PFA cu impozitare reală. Anul acesta din ce am văzut nu trebuie să depun bilanț contabil la 30 iunie. Dar ... (vezi toată discuția)