Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilul SRL ului meu a decedat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilul SRL ului meu a decedat

Contabilul SRL ului meu a decedat duminica seara si nu stiu ce trebuie sa fac , nu stiu cat este de plata la contributiile sociale , nici in ce stadiu este bilantul lui 2018 si celelalte acte , plus raportarea la ANAF a casei de marcat ,,,,,,pot obtine in vreun fel o amanare de depunere declaratii si tot ?
monicagaciu, utilizator