Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA radiat din oficiu - pasi urmatori
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA radiat din oficiu - pasi urmatori

Buna ziua,
Se pare ca PFA-ul meu a fost radiat din oficiu de Recom pentru ca nu am modificat la timp numarul de clase de activitati CAEN. Ce trebuie sa fac ca sa obtin confirmarea radierii? Care sunt pasii urmatori pe care trebuie sa ii parcurg? Trebuie depus ceva si la ANAF?
Va multumesc!
Trebuie sa depuneti declaratia unica la finante pentru aceste luni din 2019 doar prin internet folosind spatiul privat virtual pentru inchiderea pfa si de la ei.
Multumesc! De la ONRC nu-mi trebuie nimic? Un act care sa dovedeasca radierea?
Da, mergeti si le solicitati hartia.
Multumesc!