Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Contract de lucru in strainatate, cont bancar in ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Contract de lucru in strainatate, cont bancar in Romania

Buna ziua! Daca dispun de un contract de lucru in afara tarii, dar contul bancar este in Romania (ca si cont de salariu), exista posibilitatea sa mi se puna poprire in cazul in care nu am reusit sa platesc la timp ratele bancare??
GeorgeeBurcea, utilizator
Da îți trage banii din cont deschideți contul în străinătate și nu îți trage acolo
Am inteles. Va multumesc frumos.