Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Contestație pentru decizia de handicap
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Contestație pentru decizia de handicap

Buna seara ma numesc iancu paula si as dori sa ma informati unde trebuie sa fac contestație pentru decizia de handicap am depus toate documentele cerute am mai multe diagnostic azi mi a venit raspunsul ca nu ma încadrez in nici un grad sufăr de obezitate morbidă diabet apnee in somn altroza conaltroza depresie majore iau tratament pentru toate plus ca stau conectată.la aparat de oxigen bipap va multumesc anticipat pentru raspuns
Contestația se depune la TRIBUNAL la instanța de contencios administrativ.