avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 679 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Contestație pentru decizia de handicap
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Contestație pentru decizia de handicap

Buna seara ma numesc iancu paula si as dori sa ma informati unde trebuie sa fac contestație pentru decizia de handicap am depus toate documentele cerute am mai multe diagnostic azi mi a venit raspunsul ca nu ma încadrez in nici un grad sufăr de obezitate morbidă diabet apnee in somn altroza conaltroza depresie majore iau tratament pentru toate plus ca stau conectată.la aparat de oxigen bipap va multumesc anticipat pentru raspuns
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 21:17, 26 Martie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Contestația se depune la TRIBUNAL la instanța de contencios administrativ.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara. in urma mai multor investigatii/internari mi s.au ... Username 50 Username 50 Buna seara. In urma mai multor investigatii/internari mi s.au constatat urmatoarele afectiuni si as vrea sa stiu daca ma incadrez la vreun grad pt certificat ... (vezi toată discuția)
Sunt barbat in varsta 40 am urmatoarele diagnostice: hipocortizolism ... Username 50 Username 50 Sunt barbat in varsta 40 ani am urmatoarele diagnostice: hipocortizolism iatrogen..hipotiroism postprocedural..obezitate grad 3..dislipidemie in trat..diabet ... (vezi toată discuția)
Handicap accentuat aureliagorgan1943 aureliagorgan1943 Ma numesc Aurelia Gorgan din Arad , as dori un raspuns la intrebarea: cu urmatoarele diagnostice pot beneficia de handicap accentuat? 1 ) purtatoare de ... (vezi toată discuția)