Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cuantumul indemnizației concediu de maternitate și ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cuantumul indemnizației concediu de maternitate și CCC

Bună ziua,
Salariul de încadrare/brut pe ultimele 12 luni este de 6845 de lei și salariul net este de 4000 de lei.
Cat va fi indemnizația in pre și postnatal și cat va fi indemnizația CCC?

Mulțumesc mult!
Mulțumesc