Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Probleme cu server-ul avocatnet!
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Probleme cu server-ul avocatnet!

Ce se intimpla cu server-ul de la avocatnet?? Nu reusesc sa mai trimit mesaje de vreo saptamina. Se ocupa cineva de aceasta problema?
Dati-ne mai multe detalii despre problema pe care o intampinati dumneavoastra, va rog. Nu s-a plans nimeni de o problema de acest gen pana acum.

Va multumesc.
De aproximativ o saptamina primesc mesaje de pe server dar nu pot trimite.Am intrat direct pe sectiunea e-mail de pe site si iata raspunsul: ERROR: Could not append message to INBOX.Sent.
Server responded: Error in IMAP command received by server.
ok. investigam problema. multumesc pentru semnalare.