Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Valabilitate adeverință vechime în munca
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Valabilitate adeverință vechime în munca

Bună ziua.
Ce valabilitate are o adeverință vechime în munca de la emitere?
Nu exista termen de valabilitate pentru o astfel de adeverinta.
Dacă am scos aceasta adeverință pentru a o depune la un concurs acum 2 luni.. Mai este valabila acum pentru a o depune la un alt concurs??

jojo2 a scris:

Bună ziua.
Ce valabilitate are o adeverință vechime în munca de la emitere?

Da, mai este valabila ....