avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 232 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, urmează sa depun un dosar pentru un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, urmează sa depun un dosar pentru un concurs de angajare. ...

Bună ziua, urmează sa depun un dosar pentru un concurs de angajare.
În luna februarie a acestui an am scos o adeverinta care atesta vechimea la ultimul loc de munca, mai este valabila ? O pot depune la acest dosar? Mulțumesc anticipat pentru răspuns!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:30, 23 Septembrie 2021
Este valabila si o puteti depune la dosar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concurs admitere directa in magistratura 2017 (februarie - mai 2017) edina edina Plenul CSM a hotarat in sedinta din 2 februarie a.c. ca va tine concurs pentru posturile vacante de judecator in data de 9 aprilie 2017. Inscrierile incep pe ... (vezi toată discuția)
Pensionare 2012 - carnet de munca pierdut cu mult timp in urma Dumbi Dumbi Buna seara, As dori sa ma ajutati cu un sfat. Mama mea a implinit in decembrie 2011 varsta de pensionare (59 ani). Are 24-25 ani de munca. Ultimul loc de ... (vezi toată discuția)
Sofer profesionist.adevar sau confuzie? maddalina maddalina va rog sa ma elucidati intr-o problema. luna trecuta am depus un dosar pentru angajare ca sofer autoutilitara salvare. la depunerea dosarului , o doamna imi ... (vezi toată discuția)