Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, urmează sa depun un dosar pentru un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, urmează sa depun un dosar pentru un concurs de angajare. ...

Bună ziua, urmează sa depun un dosar pentru un concurs de angajare.
În luna februarie a acestui an am scos o adeverinta care atesta vechimea la ultimul loc de munca, mai este valabila ? O pot depune la acest dosar? Mulțumesc anticipat pentru răspuns!
Este valabila si o puteti depune la dosar.