Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensie

Buna ziua. Am iesit la pensie in Septembrie 2018. Am lucrat 20 de ani in gr. II si punctul de pensie a fost calculat in baza legii 263 din 2010. Beneficiez de recalculare in baza legii 221 din 2018 ?. Multumesc
Nu.